seamer
10 بهمن 1401 - 14:30

اطلاع‌رسانی امیدبخش به مردم حرکت در مسیر جهاد تبیین است

معاون فرهنگی، اجتماعی و رئیس اداره اطلاع‌رسانی فرماندهی استان خراسان‌رضوی گفت: اطلاع‌رسانی امیدبخش به مردم حرکت در مسیر جهاد تبیین است .

به گزارش خبرگزاری فارس از نیشابور، سرهنگ حمید طهماسبی ظهر امروز در کارگاه ارتقای سوادرسانه که در محل سالن جلسات ستاد فرماندهی انتظامی نیشابور برگزار شد، اظهار کرد: امروز اطلاع‌رسانی امیدبخش به مردم حرکت در مسیر جهاد تبیین است.

معاون فرهنگی، اجتماعی و رئیس اداره اطلاع‌رسانی فرماندهی استان خراسان‌رضوی ادامه داد: جایگاه رسانه در سبک زندگی آحاد ملت رسالتی است که مسؤلیت آن با اصحاب رسانه است البته رژیم مصرف رسانه باید مشخص شود.

وی با بیان اینکه پشتیبانی پلیس از تولیدات رسانه به نوعی حرکت در راستای جهاد تبیین است، افزود: هیجانات تلقینی که دشمن در اغتشاشات اخیر برما وارد کرده نشان می‌دهد که ما چه سهمی از  مدیریتی رسانه را در سبک زندگی آحاد ملت دیدیم. از این رو باید در تولیدات رسانه‌ای توجه و اهتمام بیشتری داشته باشیم

سرهنگ طهماسبی با ذکر این نکته که اصحاب رسانه علم‌داران اصلی نظام هستند، اذعان کرد:  همکاری پلیس و رسانه در چارچوب کاملا مشخصی است و همکاری پلیس با رسانه به صورت شبانه‌روزی است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1007578